+90 552 420 90 00

SHELL Kartal Petrol

SHELL Kartal Petrol

Albüm Özellikleri

Yenilikçi yatırımlarıyla Türkiye’de ve Dünya’da akaryakıt sektörüne öncülük eden Shell, şimdi Kartal Petrol güvencesiyle sizlere daha iyisini, daha kalitesini sunmak için Erciş’te.

 

Shell’in dünyaca ünlü akaryakıt kalitesiyle tanışmanın tam zamanı. Shell V-Power Performans Yakıtları, Shell Helix, Advance Ultra, Rimula Motor Yağları, Shell Fuelsave Tasarruf Yakıtları, Shell Dynaflex Teknolojisi ve Shell Autogas Lpg kalitesi aracınızın gücüne güç katacak.

 

Shell’in hizmetleri saymakla bitmez. Shell Select Market kalitesiyle özel şefler tarafından hazırlanan lezzetli taze sandviçler, çekirdekten taze çekilmiş kahve, damak tadınıza uygun simit, tereyağlı kruvasan, gülböreği, rulo börek ve tatlı çörek ayrıca deli2go markası altında sağlıklı yaşam ürünleri, soğuk sıkım meyve suları, meyve salatası, granolalı yoğurt, kuruyemiş ve kurutulmuş meyve atıştırmalıkları ile damak tadınıza hitap ediyor.

 

Shell Clup Smart Cart avantajları, araç tanıma sistemi, hibrit araç istasyonu ve akaryakıt kalitesiyle Shell’e gelin keyfiniz yerine gelsin…

 

Shell Erciş Kartal Petrol, Vanyolu Caddesi Devlet Su İşleri karşısında.

 

İletişim: 0432 351 82 32

 

Erciş'in En İyi Firmaları

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkürler tümünü gör